Mersin, Tarsus ve Bölgedeki gündem, ekonomi, son dakika, spor ve yaşam dünyasındaki önemli gelişmelerden anında haberdar olmak ister misiniz?

:

:

:

Yazarlar

Mehmet  ÖZEL
Mehmet ÖZEL
Tüm Yazıları
mehmetozel33@gmail.com
Parti içi tüzükleri neye yarar?
Bahar  SARIKAYA- 1. Sınıf Öğretmeni
Bahar SARIKAYA- 1. Sınıf Öğretmeni
Tüm Yazıları
akdenizgazetesi@gmail.com
Çocuğumu Yetiştirirken
Orçun TEHNELDERE-Nöroloji Uzm.
Orçun TEHNELDERE-Nöroloji Uzm.
Tüm Yazıları
8886488@gmail.com
Baş dönmesi nedenleri?
Nevzat  KUMDERELİ
Nevzat KUMDERELİ
Tüm Yazıları
nevzatkumdereli@gmail.com
Türkiye’de Yaşamak İçin Cambaz Olmak Lazım
Beycan  ÜÇKARDEŞ
Beycan ÜÇKARDEŞ
Tüm Yazıları
beycan33@mynet.com
Çok Yazık
Diğer Yazar
Diğer Yazar
Tüm Yazıları
digeryazar@tarsusakdeniz.com
Yanılsama Evrenimiz
Yakup ŞEN
Yakup ŞEN
Tüm Yazıları
yakup@tarsusakdeniz.com
Egemen Güçlerin Bir Asırdan Beri Doğu Kalkınması Yutturmacası 2
Turgut DURAK
Turgut DURAK
Tüm Yazıları
turgut@tarsusakdeniz.com
Anne ve babanın ölümü halinde kimler nasıl maaş alır?
Mevlani Ulusoy
Mevlani Ulusoy
Tüm Yazıları
mevlani@tarsusakdeniz.com
Ey Yurttaş!
Mehmet Can BULUT
Mehmet Can BULUT
Tüm Yazıları
mehmetcan@tarsusakdeniz.com
Kocamaz “Yeteri” Bilmedi!
Hüseyin Kaplan
Hüseyin Kaplan
Tüm Yazıları
huseyin@tarsusakdeniz.com
Din ve Siyaset İlişkileri-2
Hakan BULUT
Hakan BULUT
Tüm Yazıları
hakan@tarsusakdeniz.com
Suriyeliler vergi ödemeden iş yapıyor!
Erdoğan GÖKÇE
Erdoğan GÖKÇE
Tüm Yazıları
yazar@tarsusakdeniz.com
Said Nursi’yi Talebesinden Öğrenin!-3-
Tarsus Akdeniz ©1994 - Tüm Hakları Saklıdır, Kaynak Gösterilmeden İçerik kopyalanamaz.
Oluşturma süresi(ms): -1