Mersin, Tarsus ve Bölgedeki gündem, ekonomi, son dakika, spor ve yaşam dünyasındaki önemli gelişmelerden anında haberdar olmak ister misiniz?

:

:

:

TÜRK ORDUSU İMHA EDİLİYOR!

TÜRK ORDUSU İMHA EDİLİYOR!
Tarih: 28 Eylül 2012 Cuma 10:21
TÜRK ORDUSU İMHA EDİLİYOR!
Yazı Boyutu:
Metni küçült
Metni büyüt
  CIA Türkiye Uzmanı Henri Barkey “TSK’yı AKP eliyle kafesledik” demişti.
            İşçi Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, gözaltına alındığı 21 Mart 2008 gününden 2 gün sonra TÜRK MİLLETİNE DUYURU yayınlamıştı ve “BU TERTİPLERİN HEDEFİNDE TÜRK ORDUSU VAR”  diyerek; Ordumuza  karşı yapılacak tertiplere dikkat çekmişti.
            Tayyip Erdoğan ve George Bush’un Oval ofiste  anlaşmalarından sonra Ergenekon, Balyoz vb tertiplerle Türk Ordusu ve ulusalcı önderlere karşı tutsak alma operasyonları başlatıldı. Bu amaçla yandaş yargı oluşturuldu.
            İddia ediyorum, ABD ve BOP eşbaşkanlığı iktidarı, yargıyı kullanarak, Türk Ordusu’nu tasfiye ediyorlar!.
            Bu dava! yandaş yargının, mahkeme kararıyla kuzuyu kurda yedirme davasıdır.
            Balyoz Davasında verilen karar, Türk Ordusuna yönelik yürütülen tertibin Mahkeme kararına dönüşmesinden ibarettir. Bu dava! Yeni Mondros’un mahkeme kararı şeklinde uygulanmasıdır ve Türk Ordusu’nu tamamen tasfiye etme ve dönüştürme amaçlıdır. Hiç şüphesiz, arkasından Yeni Sevr’in uygulanmasına geçeceklerdir.
Türkiyemizi nasıl parçalamak istediklerinin haritasını yayınladılar, bu amaçla birilerine BOP eşbaşkanlığı  görevi verdiler. Bunu başarmak için önce Türkiye’yi savunacak silahlı güç olarak Türk Ordusu’nu çok önemli komuta kademesini, yandaş yargı kararıyla siyasi linç ettiler.
Türk milleti ordusuna sahip çıkmadığı taktirde, bu saldırılar devam edecektir ve  BOP eşbaşkanının kurduğu mafya gladyo tarikat koalisyonu tarafından Mustafa Kemal’in Ordusu tamamen tasfiye edilecek, imam hatip mezunlarının harp okullarına girmesinin serbest hale gelmesiyle, Mehmetçiğin yerini Tayyiban ordusu alacak ve Amerikan emrine verilip, kriz bölgelerine müdahale gücü olarak çatışmaya gönderilecek.
            Tüm  bu yaşananlara bakıldığında; Türkiye’nin işgal altında olduğu açıkça görülmektedir. Çünkü  bu karar işgal altında olan ülkelerde alınır ancak. İşgal mahkemelerinden başka türlü bir karar beklenemezdi. ABD ve AKP tarafından üretilen 50 kuruşluk CD’lerle dünyanın 6. NATO’nun ikinci  büyük ordusu olan Türk Ordusu, herkesin parmak attığı ve balyoz vurduğu  “ordu” durumuna düşürüldü.
Bu BALYOZ! Ordumuzun şahsında vatanımıza ve milletimize vurulmuştur. PKK’nin dağda silahla vuramadığın AKP Silivri de yargıyla vurdu.
Hiçbir savaşta bu kadar komutan zayiatı vermemişti.  En korkunç savaşta bile bu kadar komutan tutsak alınmamıştı.  İhanetin büyüklüğünü görüyor musunuz?
Komutanların tek suçları Atatürkçü olmaları, ABD ve NATO’ya karşı çıkmaları, ülkenin bütünlüğünü ve bağımsızlığını savunmalarıdır. 
Hizbullahçı katilleri,  gladyo tetikçilerini, Deniz Feneri dolandırıcılarını serbest bırakanlar ve terörist başını ev hapsine çıkarmak  için Oslo’da anlaşanlar;  Güçlü Orduya çok ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde  komutanlarımıza müebbet ve ağır cezalar veriyorlar.
            PKK ile gizlice anlaşanlar, Suriyeli teröristlere her türlü desteği verenler; Türk Ordusuna karşı düşman gibi saldırıyorlar.    
Ama asla başaramayacaklar!
Çünkü Ordumuzun çökertilmesine ve vatanımızın elden gitmesine Türk milleti asla seyirci kalmayacaktır. Vatanı savunma mücadelesi, asıl savaş şimdi başlıyor.
Gelinen noktada BOP Eşbaşkanlığı diktasından kurtulmak ve Ankara’da Millî Hükümeti kurmak Türkiye için artık yaşam sorunudur.
             Gün birleşmek ve örgütlenmek günüdür!
            Gün Milli Hükümeti kurma günüdür!
            Ordusu dağıtılmış bir milletin emeği, vatanı, namusu düşman eline geçer!
            Ülkemize, geleceğimize, bağımsızlığımıza sahip çıkmak için Millet-Ordu el ele vermek zorundadır.
            Güçlü Ordu Güçlü Türkiye için  artık tüm vatanseverlerin bişeyler yapma zamanıdır.
            Bu aşamadan sonra hiçbişey yapmamak hainliktir!
Bu haber toplam 1436 defa okunmuştur.
Etiketler:
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Henüz yorum eklenmemiştir.
Tarsus Akdeniz ©1994 - Tüm Hakları Saklıdır, Kaynak Gösterilmeden İçerik kopyalanamaz.
Oluşturma süresi(ms): -1