Mersin, Tarsus ve Bölgedeki gündem, ekonomi, son dakika, spor ve yaşam dünyasındaki önemli gelişmelerden anında haberdar olmak ister misiniz?

:

:

:

ABD BÖLÜNECEK İSRAİL SİLİNECEK

ABD BÖLÜNECEK İSRAİL SİLİNECEK
Tarih: 13 Ekim 2012 Cumartesi 10:44
ABD BÖLÜNECEK İSRAİL SİLİNECEK
Yazı Boyutu:
Metni küçült
Metni büyüt
Aydınlık gazetesinde  ABD İstihbarat topluluğu tarafından hazırlanan bir  rapor yayınlandı (6.10.2012). ABD İstihbarat Raporu’na göre, 10 yıl sonra (2022) yeryüzünde İsrail diye bir devlet kalmayacak. Bu tespit, 16  ABD istihbarat  örgütü tarafından ortak görüş olarak açıklanıyor.
16 istihbarat örgütünden oluşan ABD İstihbarat Topluluğu tarafından  2012 yılı başında bir rapor hazırlanıyor. Hazırladıkları bu raporda Arap baharı, İslami uyanış, İran’ın yükselişi ve İran’ın yükselişine bağlı olarak Filistin yanlısı kuvvetlerin yükselişiyle İsrail’in ayakta kalamayacağından hem fikirler. İsrail’in yaşatılamayacağı sonucunu gören ABD, artık İsrail’i kendi kaderine terk etme kararı aldığı ortaya çıkıyor. Aynı tespiti  eski ABD Dışişleri Bakanı Henry Kissinger “İsrail’siz  Ortadoğu” şeklinde açıklıyor.
Peki, İsrail Devlet’inin 10 yıl sonra tarihten silinmesiyle Ortadoğu ülkeleri ve Arap alemi İsraillilerden ve onların arkasındaki ABD ve İngiliz emperyalizminden kurtulmuş olacaklar mı?
Elbette hayır! Çünkü emperyalizm tam olarak alt edilmediği müddetçe, emperyalistlerden ve  kullandığı işbirlikçilerden  kurtulmak mümkün değildir.
İsrail Devleti’nin ortadan kalkmasıyla İsrailliler elbette ortadan kalkmış olmayacaklar ve bu kez başka bir devlet altında, varlıklarını sürdürmek isteyeceklerdir. İşte Büyük Ortadoğu Projesi asıl bu amaç için hazırlanmıştır ve Abdullah Gül ile Tayyip Erdoğan’ın BOP içindeki asıl görevleri budur: Tarihten silinecek olan İsrail Devleti yerine,  iddia ediyorum “Kukla Kürdistan” adı altında İkinci İsrail Devleti kuracaklar.  Kapatılan bir partinin yerine, yeni bir adla ve yeni şahsiyetlerle; yeni bir partinin kurulması gibi. Şimdilik adı “Kürdistan” olan  2. İsrail Devleti’nin kurucuları  içinde PKK, PJAK ve PYD önderleri yer alacak.
Kukla Kürdistan’ın şimdiki lideri her ne kadar Barzani gözükse de ileride PKK’lilerin, daha sonra da Siyonistlerin yönetimine  geçecektir. Tabi başarabilirlerse!...
                                                *                     *          *
Irak savaşı, Suriye ile savaş, İran’a saldırma bahaneleri, Türk Ordusu’nu esir alma, 4 4 4 sistemiyle milleti cemaatleştirme… Hepsinin temelinde 2. İsrail Devleti’ni adım adım kurma, resmileştirme, güçlendirme ve yaşatmak için…  Bu amaçla ulusalcı kesimin şu veya bu şekilde ezilmesine çalışılmaktadır. Milletin  muazzam baskınsına rağmen, Kemal Kılıçdaroğlu ve Devlet Bahçeli, işte bu amaçla Anayasa Komisyonu’ndan kalkmak istemiyorlar.  Onlarca Mehmetçiğimiz şehit edilirken Meclis’i toplama gereği dahi duymayanlar,  5 sivil yurttaşımızın şehit edilmesini bahane göstererek savaş yetkisi almalarının özünde de bu amaç vardır. Çünkü, Suriye düştüğünde, zaten Türkiye’de düşmüş olacaktır ve sıra İran’a gelecektir. Bu dört ülkeden koparılan topraklar üzerinde, “Kürdistan adı altında  “İkinci İsrail Devleti” kurulacaktır. Siyonistlerin yıllardır hayalini kurdukları Arz’Mev’ut (vaat edilmiş topraklar) hayali gerçekleşmiş olacaktır. AKP’nin “Hedef 2023” şifresinin anlamı da bu: 2. İsrail Devleti’ni kurdurarak; BOP eşbaşkanlığı görevini tamamlamak! Tabi başarırlarsa!...
1.İsrail Ortadoğu’nun; 2. İsrail ise Ortadoğu ile birlikte Batı Asya’nın başına bela olacaktır ve bu kez arkalarında ABD değil de İngiliz emperyalizmi bulunacaktır. Çünkü ABD bu çöküşün sonunda parçalanacak ve kendi derdine düşecek; İngiltere’den devraldığı emperyalist liderlik bayrağını, yeninden İngilizlere bırakacak.
            ABD ve İsrail’in hayali böyle. ABD ve İsrail’in siyasi hareminde bulunan eşbaşkanlar, PKK’liler, Haçlı irtica, satılmış medya, sahte milliyetçiler,  sosyal demokratlar… emperyalizme yaranmak için bütün hünerlerini ortaya koyuyorlar. Ama unutmayın ki,  Tarihi hainler, piyonlar ve işbirlikçiler değil, milletler yazar.   Eşkıyaların ve de piyonların dünyaya hükümdar oldukları şimdiye kadar görülmemiştir, bundan sonra da görülmeyecektir. Buna en başta Türkiye, İran, Irak ve Suriye halkı başta olmak üzere, Asyalılar izin vermeyecektir.
            Emperyalistlerin 2. İsrail planı varsa Türk Milletinin de 2. Kurtuluş Savaşı planı var! 29 Ekim’lerde, 10 Kasım’larda bu milletin nasıl ayağa kalktığını, vatanına nasıl sahip çıktığını dost-düşman ve Tarih bir kez daha görecektir. O zaman  gerçekten de ABD bölünecek, İngilizler yenilecek, İsrail ise silinecektir.
            Başarmak için; içeride Milli Merkezde birleşerek Milli Hükümet kurmak, dışarıda ise Batı Asya ülkeleri ile birleşmek zorundayız.
Bu haber toplam 1748 defa okunmuştur.
Etiketler:
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Henüz yorum eklenmemiştir.
Tarsus Akdeniz ©1994 - Tüm Hakları Saklıdır, Kaynak Gösterilmeden İçerik kopyalanamaz.
Oluşturma süresi(ms): -1