Mersin, Tarsus ve Bölgedeki gündem, ekonomi, son dakika, spor ve yaşam dünyasındaki önemli gelişmelerden anında haberdar olmak ister misiniz?

:

:

:

TÜRKİYE UTANÇ DUYUYOR!

TÜRKİYE UTANÇ DUYUYOR!
Tarih: 10 Ekim 2012 Çarşamba 11:39
TÜRKİYE UTANÇ DUYUYOR!
Yazı Boyutu:
Metni küçült
Metni büyüt
            Tayyip Erdoğan’ın AKP  kongresine  “şeref konuğu” olarak davet ettiği 2. İsrail Devleti’nin kukla başkanı Mesut Barzani’yi, AKP’liler, “Türkiye seninle gurur duyuyor” diyerek, ayakta alkışladılar. Barzani gibilerden ancak bunlar gurur duyabilir. Ama Türkiye halkının yüzde 90’nı, Barzani gibi bölgenin en İsrailci, en Amerikancı ve en bölücü işbirlikçilerden ancak nefret, utanç, tiksinti  ve düşmanlık duyabilir. O nedenle, kendinizle Türkiye’yi karıştırmayın!
            Bunlar Barzani’nin kim olduğunu bile bilmiyorlar. PKK’li bölücü katilleri nasıl koruyup, kollayıp, himaye ettiklerinin bilincinde bile değiller. 
 
            O Barzani k! İsrail’in ve ABD’nin bölgedeki en has ve en işbirlikçi adamıdır!
            O Barzani ki! Türkiye, İran, Irak ve Suriye’den koparılarak kurulmak istenen ve özünde 2. İsrail Devleti olan Kukla Devlet’in sözde başkanıdır!
            O Barzani ki! Irak’ın kuzeyinde barınan ve her gün Mehmetçiğimizi şehit eden PKK’li katillerin en büyük koruyucusu ve destekçisi!
            İddia ediyorum, Türkiye halkının yüzde 90’ı; bırakın böyle bir adamla kurur duymayı; adam yerine bile koymaz.
Ülkemizi ve İslam alemini kurtaran, mazlumlar dünyasının kurtulmasına ilham kaynağı olan, Güneş Batmayan İmparatorluk olarak bilinen İngilizleri yenen ve yüzyılların en büyük askeri ve siyasi lideri olan Atatürk’e saldırıyorlar. Buna karşılık emperyalist merkezlerin siyasi metres gibi kullandığı, daha düne kadar komutanlarımızın pabucunu yalayan bir aşiret ağasından gurur duyuyorlar. Yazık! Hem de çok yazık! Seçmenin bilinç ve düşünme seviyesini görüyor musunuz?!
            Takiye şampiyonu olanlar ve yalan söyleme rekoru kıranlar! Özellikle son 10 yılda her türlü pisliği yiyen obur bir kesim yarattılar.
            İşte bu kesimler! Deniz Feneri dolandırıcılığında elde edilen paraları rahatça yerler!
            İşte bu kesimler! BOP eşbaşkanı Hükümeti’nin Afganistan’a, Irak’a, Libya’ya, Suriye’ye, İran’a ve hatta Türkiye’ye saldırısına her türlü desteği verirler!
            İşte bu kesimler! Atatürk ve İnönü gibi ülke ve millet varlığımızı borçlu olduğumuz liderlere hakaret edip, ülke ve millet varlığımızı ortadan kaldırmak isteyen düşmanları ve işbirlikçilerini alkışlayabilirler!
            İşte bu kesimler! Ergenekon, Balyoz vb. tertiplerdeki adaletsizliği, hukuksuzluğu, kanunsuzluğu, vicdansızlığı ve insanlık dışılığı görmezden gelirler!
            Her türlü ahlaksızlığı, haksızlığı, yalancılığı, dolandırıcılığı, yapanlar! İşte bu kesimler tarafından baş tacı edilirler!
             Barzani gibileri “Türkiye seninle gurur duyuyor” diye ayakta alkışlayanlardan her şey, ama her şey beklenir.
             Aslında BOP eşbaşkanlığı liderleri, söylemleri ve eylemleriyle… kendilerini çok iyi anlatıyorlar.Ama sadece işkembesini doldurmayı düşünenlerin akılları, gözleri, kulakları başka işe yaramıyor. İddia ediyorum, İşte bu nedenledir ki vatanımız satılıyor, soyuluyor,  parçalanıyor, Mehmetçiğimiz şehit ediliyor.
            İnsan olanlar akıllı ve yurtsever insanların izinden gider. İşkembesini düşünenlerin ise kimlerin peşinden gittiği gayet açık!
            Bu durumda olanların birazcık olsun Allah’tan korkmaları ve kuldan utanmaları olmuş olsaydı; memleket bu hale gelir miydi?
            Bu sorunların üstesinden yine de insanlık gelecektir ve insanlık kazanacaktır.
ANCAK İNSAN OLMAYANLAR İHANETİ GÖRMEZ, GÖREMEZ!
 
 
Bu haber toplam 1250 defa okunmuştur.
Etiketler:
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Henüz yorum eklenmemiştir.
Tarsus Akdeniz ©1994 - Tüm Hakları Saklıdır, Kaynak Gösterilmeden İçerik kopyalanamaz.
Oluşturma süresi(ms): -1