Tarsus Gülserin Günaştı Anadolu Sağlık Meslek Lisesinde kep töreni
Tarsus Gülserin Günaştı Anadolu Sağlık Meslek Lisesi

Tarsus Gülserin Günaştı Anadolu Sağlık Meslek Lisesi  2012/2013 dönemi  mezuniyet ve kep töreni yapıldı. Bu yıl okul bu yıl 46 mezun verdi.

Okul bahçesinde düzenlenen  törene Belediye başkan yardımcısı Dünyamin Sönmez, Milli Eğitim şube müdürleri Fatih Türkmen ve Cumali Yılmaz, Okul müdürü Muhammed  Özgür, eski müdür Hüsne Tatar, okul öğretmenleri, öğrenci ve veliler katıldı.

Açılışyta saygı duruşunda bulunulup istiklal marşı söylendi. Ardından açış konuşmasını okul  Muhammet Özgür yaptı. Özgür, ‘1990 yılında kuruluşundan bu yana,  ebelik, hemşirelik  ve laboratuvar teknisyenliği alanlarında toplam 820 mezun vermiş olan Okulumuzun bu yıl mezun olacak 23 Hemşire, 23 Laboratuvar Teknisyeni, toplam 46 öğrencimizle birlikte  mezun sayısı 866’ya ulaşmaktadır.TKY felsefesi ile yönetilmekte olan Okulumuzda “sağlık eğitiminde marka olmak” olarak belirlediğimiz vizyonumuz istikametinde  görevlerimizi en güzel  şekilde yerine getirmenin gayreti içerisindeyiz.AB projelerine hemen her alanda üstün gayret ve performanslar sergileyerek Ülkemizin sayılı okulları arasına girmeyi başardık.

Bir Comenius kültürel etkileşim projesi, bir Ldv IVT mesleki eğitim projesi ve bir Comenius asistan ship yabancı dil eğitimi ve kültürel işbirliği projesi olmak üzere aynı anda üç adet Avrupa Birliği projesi yürüten tek okul olmanın gururunu da hep birlikte yaşıyoruz.

15 derslikli yeni  Okul binamızı bu yıl kullanmaya başlamanın mutluluğunu yaşıyoruz.

 Hayırsever iş adamı, Okulumuzun Manevi Babası, Sayın Zühtü Günaştı tarafından Rahmetli Eşi Gülserin Günaştı adına yaptırılan Okul binamız tamamlandı ve  artan kapasitemizi kullanarak bu yıl  Tıbbi Sekreterlik ve Acil Tıp Teknisyenliği bölümlerimizi açtık.

135 öğrencisi olan  6 şubeli bir okuldan yola çıktık, 20 şubeli 500 öğrencinin gelecek ümidi büyük bir okul olmaya doğru gidiyoruz.’ dedi.

Milli Eğitim Şube müdürü Fatih Türkmen de konuşmasında  Tarsus’ta eğitimin kalitesinin artamsı için gayretg österdiklerini, Anadolu Liselerinin başarısının arttığını söyledi ve mezun olan 46 öğrencimizi  ve okul idarecilerini kutlayarak başarılarının devamını diledi.

Konuşmaların ardından Okul birincisi  Yüsra Nur Kürücü diplomasını ve  plaketini alıp okul Flamasını 11. Sınıflar birincisi Aynur Paçal’a devretti. Okul bayrağını ise  12. Sınıflar okul ikincisi Zeliha Yaman, 11. Sınıflar ikincisi Zübey’de şenel’e devretti. Ardından okul birincisi Yüsra Nur Kürücü okul kütüğüne  tabelasını çaktı.

Konuşma ve  flama, bayrak devrinden sonra protokol ve okul öğretmenleri mezun olan 46 öğrenciye teker teker diplomalarını verdi. Ardından resmi geçit yapılıp  keplerini havaya atan öğrenciler mezun olmanın sevincini idarecileri ve velileri ile birlikte paylaştı.

 

buy abortion pills online buy abortion pill online abortion pill prescription
buy abortion pill website where can i get the abortion pill online
where to buy abortion pills online read here order abortion pill online
online link viagra vrs levitra
online affair women that cheat with married men all wife cheat
http://www.tarsusakdeniz.com/ sitesinden 25.05.2015 06:09:11 tarihinde yazdırılmıştır.