Mersin, Tarsus ve Bölgedeki gündem, ekonomi, son dakika, spor ve yaşam dünyasındaki önemli gelişmelerden anında haberdar olmak ister misiniz?

:

:

:

Yazarlar

Bahar  SARIKAYA- 1. Sınıf Öğretmeni
Bahar SARIKAYA- 1. Sınıf Öğretmeni
Tüm Yazıları
akdenizgazetesi@gmail.com
Çocuğumu Yetiştirirken
Orçun TEHNELDERE-Nöroloji Uzm.
Orçun TEHNELDERE-Nöroloji Uzm.
Tüm Yazıları
8886488@gmail.com
Sıcak Havanın Etkileri
Nevzat  KUMDERELİ
Nevzat KUMDERELİ
Tüm Yazıları
nevzatkumdereli@gmail.com
President-Başkan Barzani
Beycan  ÜÇKARDEŞ
Beycan ÜÇKARDEŞ
Tüm Yazıları
beycan33@mynet.com
Tarsus Gazeteciler Cemiyeti
Diğer Yazar
Diğer Yazar
Tüm Yazıları
digeryazar@tarsusakdeniz.com
Yanılsama Evrenimiz
Yakup ŞEN
Yakup ŞEN
Tüm Yazıları
yakup@tarsusakdeniz.com
Dışa Bağımlı Kapitalist Sistemde Devlet Neden Tamamen Sosyal Olmaz? (3)
Turgut DURAK
Turgut DURAK
Tüm Yazıları
turgut@tarsusakdeniz.com
Kimler daha Erken Emekli Olur
Mevlani Ulusoy
Mevlani Ulusoy
Tüm Yazıları
mevlani@tarsusakdeniz.com
Ey Yurttaş!
Mehmet Can BULUT
Mehmet Can BULUT
Tüm Yazıları
mehmetcan@tarsusakdeniz.com
Cehaletin Böylesi
Hüseyin Kaplan
Hüseyin Kaplan
Tüm Yazıları
huseyin@tarsusakdeniz.com
Din ve Siyaset İlişkileri-2
Hakan BULUT
Hakan BULUT
Tüm Yazıları
hakan@tarsusakdeniz.com
Peki 2019’da yeniden el sıkışacak mısınız?
Erdoğan GÖKÇE
Erdoğan GÖKÇE
Tüm Yazıları
yazar@tarsusakdeniz.com
Said Nursi’yi Talebesinden Öğrenin!-3-
Tarsus Akdeniz ©1994 - Tüm Hakları Saklıdır, Kaynak Gösterilmeden İçerik kopyalanamaz.

Haberler

Otel Yorum
Oluşturma süresi(ms): -1